Az UleFone Power Armor 21 egy ellenálló mobiltelefon, amely minden építőipari munkás vagy például tűzoltó számára alkalmas. Vagy egyszerűen csak ott, ahol fokozottan nagy a por mennyisége, vagy ahol fennáll a vízkiömlés vagy más veszélyek kockázata. Az UleFone Power Armor 21 telefon IP68/IP69K minősítéssel rendelkezik, így akár 30 percig is ellenáll a vízbe merítésnek. Az operációs rendszer természetesen az Android 13. És a felhasználói adatok? Ezek biztonságban vannak az ujjlenyomat-olvasó vagy az arcolvasó mögött. Örülni fogsz a kiváló minőségű hangszóróknak is.
Tökéletesen tartós minden helyzetben
Az IP68/IP69K védelemmel az UleFone Power Armor 21 telefon akár 30 percig is ellenáll a vízbe merítésnek. Emellett 1,5 méterről leejtésálló, és ellenáll a pornak, a szennyeződésnek és a homoknak.
Tökéletesen hangos hangszóró
Az UleFone Power Armor 21 telefon kiváló minőségű hangszóróval van felszerelve, amely 122 dB-es hangerejével még egy szirénát is felülmúl, nem beszélve bármely más telefonról vagy laptopról. Nincs szükség külső hangszóróra - az UleFone Power Armor 21 telefon minden, amire szükséged van.
64Mpx-es főkamera
Az UleFone Armor 21 telefonnal gyönyörű 64Mpx-es fényképeket készíthetsz a Sony IMX686 érzékelő segítségével. Ezt segíti a 24Mpx-es lencse az éjszakai látás érdekében. A szelfi felvételekhez 16Mpx-es előlapi kamera áll rendelkezésre, amely a jobb minőség érdekében automatikusan beállítja a kapott képet.
UleFone Power Armor 21 nagy kapacitású akkumulátorral
Ebben az árkategóriában a telefonok tipikus akkumulátorai körülbelül 1 napig bírják az aktív használatot, amely az igényes felhasználók számára elfogadhatatlan. Az UleFone Power Armor 21 telefon 9600 mAh kapacitású akkumulátorral büszkélkedhet, amely több napos szórakozásra elegendő. Készenléti üzemmódban a telefon 522 órán át használható, akár 30 órán át folyamatosan zenét hallgathatsz, vagy 15 órán át videókat nézhetsz vele. A töltés a 33 W-os teljesítménynek köszönhetően gyors.
Az Ulefone Armor Android 13 operációs rendszert futtat
Az Android 13 operációs rendszer nagyszerű megoldás minden mobiltelefonhoz, így természetesen a UleFone Power Armor 21-hez is. A szoftverfunkciók legjobb kombinációját kínálja a mindennapi használathoz. Emellett több energiát takarít meg és védi a felhasználói adatok biztonságát.
IR távirányító
Az UleFone Power Armor 21 telefon univerzális távirányítóként is működik. Vezérelhetsz ventilátorokat, tévéket és robotporszívót is. Bármit, ami infravörös fénnyel működik.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.