A Pathfinder sorozatú iPhone 16 Pro Max tok ideális választás azok számára, akik masszív, kalandokra alkalmas védelmet keresnek teljes MagSafe kompatibilitással. Ez az iPhone 16 tok egy ultrakönnyű páncélozott héjat kombinál ütésálló kerettel és hexamintás maggal, így kiváló esés- és ütésvédelmet nyújt. A megemelt képernyő körbevétele megvédi a kijelzőt a véletlen leeséstől, míg a strapabíró TPU-ütközők extra sarokvédelmet biztosítanak. A nagy teljesítményű beépített mágneses modulnak köszönhetően készüléked biztonságosan rögzül a helyén, így zökkenőmentes MagSafe töltési kompatibilitást biztosít, és támogatja az Apple Payt.
MagSafe-kompatibilis: Működik a MagSafe kompatibilis vezeték nélküli töltőkkel és mágneses
Pehelykönnyű és tartós: Könnyű szerkezet ütésálló puha maggal a megbízható védelemért.
Fokozott ütésállóság: A megerősített TPU ütközők elnyelik és eloszlatják az ütéseket, hogy megvédjék a telefont a leesések és ütések ellen.
Környezetbarát konstrukció: 50%-ban újrahasznosított anyagokból készült, így a fenntarthatóságot a nagy teljesítményű védelemmel ötvözi.
Lanyard rögzítési pontok: Integrált zsinórrögzítési pontok a nagyobb biztonság és kényelem érdekében (a zsinór nem tartozék).
18 ft: Függetlenül tesztelték, hogy akár 5,5 méteres (18 láb) zuhanást is kibír, így a készülék még a legzordabb körülmények között is biztonságban marad.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.
A mobiltelefonok egyik legsérülékenyebb pontja a kijelző! Lehet Gorilla Glass xxx sorszámú védelem, lehet IPxx védelem vagy IPX védelem, akkor sem védett a behatásoktól a kijelző.