A(z) Google Pixel Watch LTE okos karóra olyanok számára készült, akik egyszerre érdeklődnek a viselhető technológia, a sport, a divat és a dizájn iránt. A(z) gorilla glass üveg fokozottan óvja a számlapot a sérülésekkel szemben. Egy 1,2" átlójú kijelző segítségével képes a legkülönfélébb információk megjelenítésére. Dizájnos kiviteléhez a(z) kerek számlap úgyszintén hozzájárul. Ha szeretnél valakit felhívni, akkor ezt lebonyolíthatod az órával. Olyan átlagos órafunkciókkal is dicsekszik, mint a(z) naptár. Továbbá a következő sportfunkciók is rendelkezésedre állnak: lépésszámláló és pulzusfrekvencia.
A(z) Google Pixel Watch LTE okos óra alapvetőjellemzői:
A(z) Google okosóra összeköthető az Android rendszerrel
Időkijelzés: kombinált
Olyan hétköznapi órafunkciókkal is rendelkezik, mint a(z) naptár
A(z) Google által gyártott smart óra sportfunkciói: lépésszámláló és pulzusfrekvencia
Operációs rendszerének típusa: wear OS
A(z) Google Pixel Watch LTE okos karórát egyszerűen imádni fogod
A(z) Google Pixel Watch LTE probléma nélkül összehangolható Android operációs rendszerű készülékekkel, mégpedig WiFi, Bluetooth és NFC használatával. Az alvásfigyelő funkció kontrollálja az éjszakai ébrenlét és a mély alvás idejét, illetve segít a pihentető alvás elérésében, hogy elegendő energiád legyen a nap folyamán. Felszereltségéből a belső tárhelyet sem hagyták ki, amelynek kapacitása 32 GB.
Ez a(z) okosóra egyben a személyi edződ is lesz
A(z) Google Pixel Watch LTE nyomon követi az olyan sporttevékenységeket, mint a(z) futás, kerékpározás, séta és jóga. A pulzusmérés segít, hogy a zsírégetésre leginkább alkalmas pulzusszámon sportolj és így közelebb kerülj a céljaidhoz. A beépített lépésszámláló funkció szüntelenül méri a mozgást és elemzés után különféle statisztikákat készít. Ráadásul a vérben lévő oxigén szintjét is méri.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.
A mobiltelefonok egyik legsérülékenyebb pontja a kijelző! Lehet Gorilla Glass xxx sorszámú védelem, lehet IPxx védelem vagy IPX védelem, akkor sem védett a behatásoktól a kijelző.