Csak a Mobile Origin vízálló úszó tok tökéletesen védi mobiltelefonját nemcsak a víztől, hanem a homoktól és a portól is. A vízálló tokkal nyugodtan úszhatsz, elmehetsz egy extrém kalandtúrára, vagy csak feküdhetsz a medence mellett és kortyolgathatsz egy italt. A Mobile Origin vízálló toknak köszönhetően nem kell aggódnod a telefonod miatt.
A vízálló tokkal nem kell aggódnod a telefonoddal való vízi szórakozás miatt.
A Mobile Origin vízálló úszó tok 6,5" fehér/narancssárga színű IPX8 minősítéssel rendelkezik, így 30 percig védi telefonodat a víz alatt, és maximum 30 méterig merülhet el. A tok nagyszerű eszköz lesz ahhoz, hogy nyaralásod során fényképeket és videókat készíthess a víz alatti világról.
Minden alkalommal, mielőtt újra használnád a tokot, ellenőrizd annak vízállóságát a termékhez mellékelt utasításoknak megfelelően.
A víz jelenléte az érintőképernyőkön rontja vagy teljesen megakadályozza az érintés funkcióját, még akkor is, ha a kijelzőn védőfólia van. Az érintésvezérlés javítása érdekében javasoljuk, hogy emelje a készüléket a víz fölé, végezzen műveleteket a kijelzőn, majd merítse újra alá, vagy használja a kamera egyik zárgombját a víz alatt, ha a készülék ezt lehetővé teszi.
Nagyszerű társ a szárazföldön
A Mobile Origin vízálló úszó tok 6,5" fehér/narancssárga a tökéletes társ a vízben és a szárazföldön. Az átlátszó fólián keresztül is teljes mértékben vezérelheted telefonod kijelzőjét. A tok nemcsak a mobiltelefonodnak, hanem dokumentumoknak, hitelkártyáknak vagy készpénznek is megfelel. A 150 cm széles zsinór biztosítja, hogy a táska kényelmesen viselhető legyen a vállon, a nyakon vagy keresztben.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.
A mobiltelefonok egyik legsérülékenyebb pontja a kijelző! Lehet Gorilla Glass xxx sorszámú védelem, lehet IPxx védelem vagy IPX védelem, akkor sem védett a behatásoktól a kijelző.