Nagyobb ütésállóság és alacsonyabb működési zaj
Az AFOX SSD a legjobb teljesítményű termék a sok termék közül, nagyobb ütésállósággal és alacsonyabb működési zajjal, amely a legjobb felhasználói élményt nyújtja.
A legújabb 3D NAND technológia alkalmazásával, amely meghaladja a meglévő lapos szerkezetű 2D NAND technológia korlátait, gazdag SSD-kapacitással és erőteljesebb tárolási teljesítménnyel büszkélkedhet.
Az alkalmazandó lapkakészlet az Intel / Micron / Toshiba / Sandisk / Hynix lapkakészlet elérhetőségétől függően előzetes értesítés nélkül változhat.
3D Nand Flash az extrém teljesítményért
A 3D NAND struktúra egy új adathalmozási technológia, amely függőlegesen halmozódik, hogy leküzdje a meglévő, vízszintesen felépített 2D NAND struktúra korlátait. Nagy stabilitású és nagy kapacitású tárolóeszközök valósíthatók meg, amelyek teljesen megoldják az adatinterferencia problémáját, amely a meglévő 2D NAND krónikus problémája volt.
Kicsi, könnyű, könnyen használható méret
A legjobb kényelem elérése érdekében a legkisebb méret kerül elfogadásra, miközben kiváló teljesítményt biztosít. A lenyűgözően ultravékony méret és súly bármilyen környezetben teher nélkül használható.
A legjobb teljesítmény tanúsítása
A minőségtanúsítástól a környezetvédelmi tanúsításig
Megszerezte a nemzetközi CE, FCC, UL minőségtanúsítványt és a RoHS környezetvédelmi terméktanúsítványt, ez egy nagy teljesítményű, alacsony fogyasztású, környezetbarát termék.
Megbízható 3 év garancia
Használja aggódás nélkül az AFOX legjobb teljesítménye miatt
Az AFOX SSD 3 év garanciával rendelkezik, így mindig nyugodt szívvel élvezheti a csúcsminőségű teljesítményt. A megbízható 3 év garanciával mindig gondtalanul használhatja a tárolóeszközét
A merevlemezről (Háttértárolók):
A háttértár olyan számítógépes hardverelem, mely nagy mennyiségű adatot képes tárolni, és azokat a számítógép kikapcsolása után is megőrzi. Erre azért van szükség, mert a számítógép műveleti memóriájában csak ideiglenesen lehet adatot tárolni, ennek tartalma a számítógép kikapcsolása után törlődik. A mai számítógépek legtöbbje digitális, azaz számokkal dolgozik, minden adatot (kép, hang, egyéb) számokká alakítva kap meg, így számokat dolgoz fel és azokat kell, hogy eltárolja. A tároló eszközök különböző (mechanikai, mágneses, elektronikus és optikai) elveken tárolják az adatokat.
Fajtái:
Merevlemez (winchester):
A merevlemezes egységben több, egymás felett elhelyezkedő, mágneses réteggel bevont könnyűfém lemezt helyeznek el. Az adatokat ebben az esetben író-olvasó fej segítségével lehet elérni, minden lemezhez tartozik egy-egy ilyen fej, amelyet egy fejmozgató egységre szerelnek fel. Az állandó sebességgel, gyorsan forgó lemezektől a fej kis távolságban mozog. A merevlemezek zárt külső borítása védi az adatokat tartalmazó lemezeket a külső mechanikai sérülésektől és szennyeződésektől. A merevlemezes tárolóban elhelyezkedő lemezek fizikai felépítése, sávokra, a sávok pedig szektorokra vannak beosztva. A merevlemezek nem egy szektort, hanem egyszerre többet kezelnek. A több egységből álló szektort klaszternek nevezzük. A merevlemezeket a számítógép házába építik be, a hordozható háttértárolók bármelyik számítógépben felhasználhatóak.
SSD (Solid State Drive):
Az SSD (magyarul: félvezető alapú meghajtó, tartós állapotú meghajtó vagy szilárdtest-meghajtó) félvezetős memóriát használó adattároló eszköz. Az SSD a Solid State Drive angol szavakból alkotott betűszó.
Bővebben, az SSD egy olyan, mozgó alkatrészek nélküli adattároló eszköz, ami memóriában tárolja az adatot, a környezetéhez, illetve a gazdaszámítógéphez a merevlemezekhez hasonlóan SATA vagy egyéb (SCSI, PCI Express, USB, stb.) csatlakozófelülettel csatlakozik és azokhoz hasonlóan blokkos adatelérést biztosít. Az SSD eszközökben a gyártók különböző típusú memóriákat használhatnak, mint pl. flash vagy különböző RAM fajták – ezt az ár- és a teljesítményigények határozzák meg.