Nokia G60 5G
A Nokia G60 5G-t 60%-ban újrahasznosított műanyagból gyártjuk még hosszabb élettartamúra. Frissítjük az operációs rendszert, és havi biztonsági frissítéseket küldünk, hogy mindig korszerű maradjon. Kiemelkedő a teljesítménye, a kamerát a legújabb MI támogatja, és még strapabíró is. Emellett a 6.58 hüvelykes FHD+ 120 Hz-es kijelzőnek köszönhetően bármikor zavartalanul használhatod a mindennapokban.
Biztonság
Kívül-belül biztonságos
A Nokia G60 5G frissülő operációs rendszere és havi biztonsági frissítései még hosszabb élettartamot biztosítanak a Nokia G-sorozatának.
Teljesítmény
Elképesztő sebesség, amivel készen állhatsz a holnapra
A nagy teljesítményű Snapdragon® 695 5G mobilplatform gyors, jövőbiztos teljesítményt nyújt – tökéletes arra, hogy elvégezd vele a feladataidat útközben.
Display
Egy lenyűgöző kijelző, könnyen kezelhető méretben
A 6,58 hüvelykes FHD+ kijelzőn lélegzetelállítóan tiszta a kép, a 120 Hz-es frissítési gyakoriság pedig lehetővé teszi a gyors görgetést és használatot.
Kamera
A legjobb MI-vel támogatott fotótechnológiáink
Az 50 MP-es háromtagú kamerával, az ultraszéles látószögű képeket készítő Capture Fusionnel, a Dark Vision és portré móddal pedig még több megosztható tartalmat készíthetsz éjjel és nappal.
Dizájn
A műanyagok jelentette problémát strapabíró megoldássá alakítottuk
A Nokia G60 5G természeténél fogva időtálló A kerete 60%-ban, a hátlapja pedig 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült, hogy ellenálljon az ütéseknek és még környezetbarátabb legyen.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.