Magabiztosan rögzíthetsz
fényképeket és videókat
Tégy világosabbá minden képet
Több fény, több részlet, még több ragyogó kép. Készíts lenyűgöző képeket bármilyen környezetben a Sony LYTIA™ 700C érzékelővel.
Professzionális minőség, amely nem igényel szakértelmet
Az éles fotóktól a filmszerű videókig, a Fényképjavító program és az új videójavító funkciók minden pillanatot a lehető legjobb színben tüntetnek fel.
Tökéletes portrék
Állíts be minden portrét profi módon. Állítsd be az elmosódást, válassz négy fókusztávolság közül, és bízd a Dinamikus bokeh-re, hogy természetes mélységet hozzon létre.
Egykamerás rendszer. Nincsenek többé elszalasztott pillanatok.
Rögzíts többet, a lenyűgöző tájképektől az extrém közeli felvételekig, a továbbfejlesztett lencsék és a multispektrális 3 az 1-ben fényérzékelő minden képen élénk színeket és tökéletes megvilágítást biztosít.
Mélység, részletesség és izgalom minden portrén
Készíts gyönyörűen kiegyensúlyozott portrékat a testre szabható elmosódással és fókusztávolsággal, amelyekkel tökéletesen állíthatod be a témádat. A dinamikus bokeh intelligens módon növeli a mélységet a professzionális kivitelezés érdekében, így minden felvétel kifinomultnak és természetesnek hat.
A nyugalom jegyében tervezve
Nyugodt lehetsz, hiszen a Motorola Edge 60 Pro úgy lett kialakítva, hogy ellenálljon a leesésnek, a zord körülményeknek, valamint a legmagasabb szintű víz- és porvédelemmel rendelkezik.
A kijelzőcsere egy mobiltelefon esetén a legdrágább javítási folyamatok közé tartozik, leginkább azért, mert ez a legköltségesebb alkatrész is egyben (természetesen a komplett alaplapot kivéve).
Leglátványosabb hibajelenség, és talán egyértelműbb: az akkumulátor felpúposodik, a kijelzőt vagy a hátlapot feszíti, és mozdítja el akár a helyéről. Ebben az esetben akár nagyobb kárt is okozhat a készülékben.
Milyen jelenségek, tünetek utalhatnak egy mobiltelefon esetén a töltőcsatlakozó hibájára?
Elsősorban nem tölt a telefon, vagy ha tölt is, akkor minimális mennyiségű energiát sikerül beleerőszakolni a készülékbe viszonylag hosszú időtartam alatt. Ez utalhat az akkumulátor és / vagy a töltőcsatlakozó (microUSB, Type-C USB-c, lightning) hibájára is.
A mobiltelefon hátlapi kamerája az esetek legnagyobb százalékában fizikai sérülés miatt lesz használhatatlan: repedés, törés, karcolás.
A mobiltelefon hátlapi lencséje jellemzően a kamera modul védelmét szolgálja, így annak sérülése esetén a kamera is nagyobb valószínűséggel sérülhet. A törött lencsén mind a por, pára és nedvesség is könnyebben jut el a kameramodulhoz.
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható. Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon beszédhangszóró hibájára?
A mai kornak megfelelő mobiltelefonokban már nem csak egy hangszóró található jellemzően, de a működéshez a megfelelő működés mindegyik esetében elvárható.
Milyen jelenségek esetén gyanakodhatunk a mobiltelefon csengőhangszóró, rendszerhangszóró hibájára?
Egy mobiltelefon is számítógép, így az operációs rendszer a használat során akár a folyamatosan felgyűlő problémák miatt is belassulhat, használhatatlanná válhat. Természetesen egy nagyobb rendszerfrissítés sem árt időnként, illetve sokszor egyszerűbb újratelepíteni a rendszert, mint az egyedi problémákat, szoftvereket egyenként megkeresni és "kieggyelni".
A mobiltelefon hátlapja sem egy egyszerű borítólap sok esetben manapság. Részben látvány kérdése, hogy elviseljük-e a törött, karcos hátlapot, de nagyon fontos szempont, hogy sokszor a mobiltelefon kameráját védő burkolat is egyben (egyes típusok esetén a kamera lencsevédő egybeépítve található a hátlappal), valamint a pára-, csepp- és vízállóságot is nagyban befolyásolja.
A mobiltelefonok egyik legsérülékenyebb pontja a kijelző! Lehet Gorilla Glass xxx sorszámú védelem, lehet IPxx védelem vagy IPX védelem, akkor sem védett a behatásoktól a kijelző.